Суспільство

28 Лютого, 2021 У Хмельницькому профінансують креативні громадські мікропроєкти

Хмельницька міська рада оголошує конкурс з визначення одержувачів фінансової підтримки за Програмою “Громадські ініціативи” Хмельницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

 

Кошти будуть надаватись на умовах співфінансування.

 

“Пріоритетним напрямом реалізації програми “Громадські ініціативи” Хмельницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки у 2021 році визначено “КРЕАТИВНА ГРОМАДА”, фінансуватимуться мікропроєкти, які відрізнятимуться новизною, творчим підходом та інноваційністю”, – повідомляють у міськраді.

 

Заявки на участь у конкурсі прийматимуться з 01 березня до 01 квітня 2021 року в електронному визляді на e-mail: khm.rada.economy@gmail.com та паперовому вигляді за адресою: вул. Гагаріна, 3, каб.115.

 

Реєстраційні документи для участі за посиланням.

 

Реєстрація мікропроєктів, що беруть участь у конкурсі, здійснюється управлінням економіки Хмельницької міської ради. Довідка за тел.: 76 21 12.

 

 

 

Такі рішення були прийняті на засіданні конкурсної комісії по визначенню одержувачів бюджетних коштів, передбачених на реалізацію Програми, яке відбулось 26 лютого 2021 року.

 

Також в рамках засідання комісією проаналізовано результати реалізації мікропроектів 2020 року та ефективність використання бюджетних коштів.

 
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі