Суспільство

3 Липня, 2021 У Хмельницькому прощатимуться з видатним лікарем та науковцем

3 липня у Хмельницькому прощатимуться із лікарем та науковцем Олексієм Бориском. 27 червня Олексій Семенович пішов з життя, залишивши про себе гарні спогади і світлу пам’ять.

 

Про це повідомляє видання “Є“.

 

Олексій Бориско все своє життя присвятив сім’ї та медицині, кажуть про нього рідні. Він народився 1 січня 1927 року в Казахстані. У 1961- му Олексій Семенович закінчив з відзнакою Тернопільський державний медінститут. Згодом став організатором напрямку анестезіології та інтенсивної терапії, першим ученим-практиком у Хмельницькій обласній лікарні, лікарем вищої категорії з анестезіології-реанімації.

 

Окрім медичної практики, велику частину життя Олексія Бориска займала наукова діяльність. Він став автором близько чотирьох сотень друкованих праць та монографій. Став кандидатом медичних наук, доцентом кафедри терапевтичних дисциплін та сімейної медицини Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова, деканом факультету Післядипломної освіти у Хмельницькому, членом-кореспондентом Академії медико- технічних наук.

 

«Він любив життя, мав чудове почуття гумору, любив приносити людям радість, завжди мав власну думку та вмів її відстояти. Був люблячим чоловіком, гарним батьком, турботливим дідусем. Завжди підтримував колег та близьких, був готовий допомогти у будь-якій ситуації», – кажуть про Олексія Бориска рідні.

 

Прощатимуться з Олексієм Бориском завтра, 3 липня, з 13:00 до 14:00 у приміщенні Будинку ритуальних послуг за адресою вул. Толстого, 5.

 

Поховання відбудеться на кладовищі в мікрорайоні Лезневе о 14:00.

 

Співчуття рідним та близьким

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі