Суспільство

14 Листопада, 2021 У Хмельницькому розпочинається голосування за громадські ініціативи

42 громадських проєкта беруть участь у голосуванні у рамках програми Бюджету участі Хмельницької громади. Голосування за проєкти триватиме з 16 по 30 листопада 2021 року. 

 

Вартість ідей, які хочуть втілити хмельничани у місті, коливається від 41 тис грн до максимальної – 150 тис грн. Найбільше проєктів стосуються активності і розвитку дітей та молоді, соціального захисту, охорони здоров’я, культури.

 

Ознайомитися з проєктами можна за посиланням. 

 

Голосування за проєкти здійснюватиметься тільки через електронну систему «Громадський бюджет», після авторизації мешканця населеного пункту Хмельницької міської територіальної громади за допомогою системи BankID, електронного підпису. Голосувати зможуть громадяни України, які зареєстровані на території населених пунктів Хмельницької міської територіальної громади та яким на момент голосування виповнилось 16 років.

 

Кожен виборець може обрати п’ять проєктів для розвитку Хмельницької міської територіальної громади.

 

Нагадаємо, Громадський бюджет (Бюджет участі) – процес взаємодії Хмельницької міської ради та її виконавчих органів з мешканцями Хмельницької міської територіальної громади, направлений на залучення їх до участі у бюджетному процесі шляхом прийняття рішень щодо розподілу визначеної Хмельницькою міською радою частини бюджету громади через подання відповідних ініціативних проєктів розвитку, спрямованих на вирішення пріоритетних проблем населених пунктів Хмельницької міської територіальної громади та їх мешканців, та проведення відкритого громадського голосування за такі проєкти.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі