Суспільство

19 Червня, 2021 У Хмельницькому відкрили меморіальну дошку Герою Андрію Вільгушу

Напередодні, 18 червня, на фасаді будівлі, біля центрального входу до Вищого професійного училища №25, відкрили меморіальну дошку Герою російсько-української війни Андрію Вільгушу.

 

Андрій навчався у цьому навчальному закладі протягом 2002-2005 років.

 

У вшануванні пам’яті Героя, відкритті меморіальної дошки взяли участь мати й батько Андрія Володимировича, заступник міського голови Михайло Кривак, директор Департаменту освіти і науки Надія Балабуст, побратими, учні училища, інженерно-педагогічний колектив училища та мешканці мікрорайону.

 

Довідка

 

Вільгуш Андрій Володимирович – військовослужбовець, учасник російсько-української війни, капітан.

Народився 9 травня 1987 року в місті Хмельницький. Закінчив загальноосвітню школу. У 2002-2005 роках навчався у Вищому професійному училищі №25.

 

У 2012 році закінчив Академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (місто Львів) за спеціальністю «Управління діями механізованими підрозділами». Проходив службу на різних посадах в Збройних Силах України.

 

Брав участь в антитерористичній операції на сході України. Учасник оборони міста Авдіївка Донецької області. Згодом проходив службу в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (місто Львів).

24 січня 2019 року капітан Вільгуш помер від серцевого нападу в місті Львів.

 

26 січня 2019 року похований на Алеї Слави кладовища мікрорайону Ракове міста Хмельницького.

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі