Суспільство

24 Грудня, 2020 У Хмельницькому відкрили нове відділення тимчасового перебування для літніх людей

Сьогодні в обласному центрі відкрили новозбудоване приміщення відділення денного, цілодобового тимчасового перебування при міському терцентрі соціального обслуговування.

 

Загалом на проєкт витратили понад 10 млн. грн. У цю вартість увійшло облаштування прилеглої території, будівництво та облаштування приміщення, в тому числі вартість кухонного, прального, спортивного обладнання, меблів, тренажерів та інвентаря.

 

“Відділення сплановано на одночасне обслуговування 15 осіб. Тут є одномісні і двомісні кімнати, облаштовані санвузлом, душем або ванною, функціональними ліжками. Маємо сучасну пральню, харчовий вузол. Плюс із окремим входом добудували два класи на 40 місць для Університету третього віку (загалом в університеті вже понад 1200 відвідувачів)”, – повідомив міський голова Олександр Симчишин на своїй сторінці у соцмережі.

 

Також у новозбудованому приміщенні є кімнати для фізичної та психологічної реабілітації, маніпуляційна, господарські та адміністративні приміщення.

 

Мета функціонування відділення досить обширна. Це і здійснення денного та цілодобового догляду, і короткотермінова допомога сім’ям в догляді за лежачими хворими членами родини на час проведення ремонту або усунення інших проблем в помешканні, також створення умов для тимчасового відпочинку сім’ї, яка здійснює догляд за хворими чи літніми членами родини, забезпечення хмельничан, які опинилися в кризових ситуаціях, тимчасовим цілодобовим доглядом, в т.ч. під час оформлення в стаціонарні заклади постійного перебування, інші випадки.

 

Також у відділенні зможуть проходити реабілітацію післяінсультні хворі.

 

До відділення прийматимуться хмельничани похилого віку, особи з інвалідністю, особи які опинилися в складних життєвих (кризових) ситуаціях і потребують денного або цілодобового догляду.

 

Термін перебування – від однієї доби до трьох місяців.

 

У відділенні надаватимуться такі послуги:
– денного догляду;
– соціальної адаптації;
– цілодобового догляду;
– послуги, направленні на покращення стану здоров’я: насичення організму киснем (кисневий коктейль), підтримка опорно-рухового апарату (тренажерний зал), фітотерапія, ароматерапія, покращення загального стану організму із застосуванням апаратів фізіотерапевтичного кабінету.

 

За потреби тут зможуть забезпечувати людей не лише дахом над головою і харчуванням, але й засобами гігієни, обладнанням для пересування тощо.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі