Суспільство

27 Березня, 2021 У Хмельницькому виявили підпільний цех з виробництва алкогольних напоїв

Працівниками управління Служби безпеки України та Головного управління Державної фіскальної служби в області припинено діяльність підпільного цеху з виробництва алкогольних напоїв.

 
Про це повідомив начальник відділу прокуратури області Олег Львовський.
 
Встановлено, що з метою незаконного виготовлення, зберігання та подальшого збуту на території області незаконно виготовлених алкогольних напоїв під виглядом горілки місцевий мешканець обладнав під цех складське приміщення на території м. Хмельницького. З використанням обладнання, яке забезпечувало масове виробництво алкоголю, він виготовляв та розфасовував його у тару різної ємності.
 
Під час проведених санкціонованих обшуків за місцями виготовлення та зберігання фальсифікату виявлено та вилучено понад 5 тонн незаконно виготовлених алкогольних напоїв та спирту, обладнання, яке забезпечувало їх масове виробництво, а також 67,5 тис пачок незаконно виготовлених цигарок.Вартість вилученого складає більше 5 млн грн.
 
Завдяки злагодженій співпраці правоохоронців вдалось упередити введення фальсифікованої продукції в господарський обіг. Наразі проводиться комплекс слідчих (розшукових) дій з метою встановлення осіб, причетних до вчинення злочину, та обставин кримінального правопорушення.
 
 
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі