Суспільство
27 Березня, 2021 У Хмельницькому виявили підпільний цех з виробництва алкогольних напоїв
Працівниками управління Служби безпеки України та Головного управління Державної фіскальної служби в області припинено діяльність підпільного цеху з виробництва алкогольних напоїв.
Про це повідомив начальник відділу прокуратури області Олег Львовський.
Встановлено, що з метою незаконного виготовлення, зберігання та подальшого збуту на території області незаконно виготовлених алкогольних напоїв під виглядом горілки місцевий мешканець обладнав під цех складське приміщення на території м. Хмельницького. З використанням обладнання, яке забезпечувало масове виробництво алкоголю, він виготовляв та розфасовував його у тару різної ємності.
Під час проведених санкціонованих обшуків за місцями виготовлення та зберігання фальсифікату виявлено та вилучено понад 5 тонн незаконно виготовлених алкогольних напоїв та спирту, обладнання, яке забезпечувало їх масове виробництво, а також 67,5 тис пачок незаконно виготовлених цигарок.Вартість вилученого складає більше 5 млн грн.
Завдяки злагодженій співпраці правоохоронців вдалось упередити введення фальсифікованої продукції в господарський обіг. Наразі проводиться комплекс слідчих (розшукових) дій з метою встановлення осіб, причетних до вчинення злочину, та обставин кримінального правопорушення.
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
- У Хмельницькому планують створити Раду внутрішньо переміщених осіб
- 1 лютого на Хмельниччині діятиме оптимізований графік відключень електроенергії
- Рятувальники Хмельниччини зустріли черговий евакуаційний потяг з Херсону (фото)
- У Хмельницькій області оновили графік відключень електроенергії на тиждень
- Хмельницькі поліцейські привезли з Харківщини врятованого від голодної смерті дворового собаку