Суспільство

14 Травня, 2021 У Хмельницькому заступницю директора перинатального центру відсторонили від посади

 
Про це пише “НГП“.
 

Нагадаємо, Олена Вавринчук обвинувачується за статтями  “торгівля людьми” і “службове підроблення” (ч.3 ст.15 ч.3 ст. 149, ч. 1 ст.366 КК України). Тому прокурор наголосив, що перебування на займаній посаді обвинуваченої сприяло вчиненню нею цього злочину та спричинило негативні наслідки для новонародженої дитини.

 

Крім цього, завдяки своїй посаді пані Вавринчук у подальшому зможе впливати на свідків, тобто підлеглих медпрацівників. Це, за словами, прокурора є одним із ризиків, чому обвинувачену треба відсторонити від посади.

 

Захисник Вавринчук наполіг, що його клієнтка не причетна до видачі будь-якого документа на підтвердження народження цієї дитини. Згідно з чинним законодавством, дублікат свідоцтва видається у конкретно передбачених випадках. Тому, якщо рухатися по клопотанню, єдину особу, яку треба відсторонити від посади, – це директор комунального закладу пан Ропотан, який незаконно видав дублікат.

 

Обвинувачена зауважила, що ця робота для неї потрібна, оскільки вона – єдина, хто приносить дохід. Крім цього, вона зазначила, що нині перинатальний центр також приймає породіль, у яких діагностовано коронавірусну хворобу. Пані Вавринчук безпосередньо бере участь у наданні медичної допомоги “ковідним” хворим.

 

Наступне засідання у справі призначено на 23 червня.

 

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі