Суспільство

25 Вересня, 2021 У Хмельницькому завершується прийом проєктів до Бюджету участі

Мешканці громади, які бажають взяти участь у розвитку громади та мають цікаві ідеї, можуть подати свої проєкти для участі у конкурсі «Бюджет участі» Хмельницької громади. Прийом документів триватиме до 29 вересня 2021 року.

 

Ідеї, які наберуть найбільшу кількість голосів, будуть реалізовані за кошти бюджету громади у 2022 році. На ці цілі у 2022 році передбачається виділити 3 млн. гривень. Обсяг коштів на реалізацію одного проєкту – до 150 тис. гривень.

 

Тематика проєктів повинна бути спрямована на поліпшення комфорту проживання мешканців та естетичного вигляду громади, сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку.

 

У міськраді наголошують, що проєкти повинні бути інноваційними і прогресивними, а також обов’язково – загальнодоступними.

Після прийому проєктів їх оцінять і виставлять на голосування, яке триватиме з 16 по 30 листопада 2021 року. Переможці будуть оголошені 8 грудня 2021 року.

 

Конкурс громадських проєктів проходитиме на електронній платформі E-DEM.UA

 

Проєкти можуть подавати мешканці, які зареєстровані на території населеного пункту Хмельницької міської територіальної громади та яким на момент подання проєктів та/або голосування виповнилось 16 років.

 

Подання проєктів здійснюється автором проєкту в електронному вигляді через реєстрацію у електронній системі за допомогою системи BankID, електронного підпису. Також проєкти можна подати у паперовому вигляді до Управління адміністративних послуг (вул. Соборна, 16). Проєкт автор має подати особисто та мати з собою паспорт, який підтверджує реєстрацію на території населеного пункту Хмельницької міської територіальної громади.

 

Від одного автора може надходити не більше 2 проєктів. До проєкту обов’язково додається список осіб, які підтримали проєкт (не менше 50 осіб).

 

Голосування за проєкти здійснюється виключно через електронний сервіс після авторизації мешканця населеного пункту Хмельницької міської територіальної громади за допомогою системи BankID, електронного підпису.

 

З основними умовами та Положенням про бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) Хмельницької міської територіальної громади можна ознайомитись за посиланням.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі