Суспільство

13 Травня, 2021 У Хмельницькому збудують багатоквартирний будинок для військовослужбовців

Члени Кабміну розподілили бюджетні кошти, призначені на будівництво та придбання житла для військовослужбовців Національної гвардії України. Зокрема, частина з них буде спрямована на спорудження багатоквартирного будинку в Хмельницькому.

 

Про це свідчить додаток до постанови Кабміну.

 

Відповідно до додатку, цьогоріч з державного бюджету на забезпечення нацгвардійців житлом заплановано виділити понад 213 мільйонів 941 тисячу гривень. Один з багатоквартирних будинків буде споруджено у Хмельницькому на вулиці Трудовій.

 

Щоб почати будівництво цього житла, урядовці розподілили 20 мільйонів гривень. Це буде 3-5 секції на 119 квартир. Можливі дати здачі в експлуатацію цього багатоквартирного будинку у постанові не зазначено.

 

Нагадаємо, у жовтні 2018 року вже було здано в експлуатацію два під’їзди багатоквартирного будинку на вулиці Трудовій, 7/9. Тоді квартири у ньому отримали 90 родин військовослужбовців і ветеранів з Хмельницького та західного регіону. На спорудження цього житла з державного бюджету було витрачено понад 42 мільйони гривень.

 

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі