Суспільство

20 Вересня, 2021 У Хмельницькому змінять схему руху. КАРТИ

З метою покращення умов та безпеки дорожнього руху, за погодження з управлінням патрульної поліції в Хмельницькій області, найближчим часом будуть внесені зміни в організації дорожнього руху в центральній частині міста Хмельницькогою.

 

Про це повідомляє пресцентр департаменту інфраструктури.

 

1. Відкрито двосторонній рух транспортних засобів на вул. Пушкіна, від вул. Героїв Майдану до вул. Грушевського.

 

2. Збільшено з 3-х до 4-х смуг руху транспортних засобів на вул. Толстого, від вул. Грушевського до в’їзду в військову частину.

 

3. Дозволено виконання повороту ліворуч для транспортних засобів з 2-х смуг руху на шляхопроводі з вул. Грушевського на вул. Толстого (в бік мікрорайону Дубове).

 

4. Змінено режим світлофорного регулювання на перехрестях вулиці Грушевського з вул. Толстого та вул. Пушкіна.

 

 

Метою впровадження таких змін в організації дорожнього руху є перерозподіл транспортних потоків, часткове розвантаження вулиць: Героїв Майдану, Свободи, Європейської та Грушевського, а також покращення транспортного сполучення між центральною частиною міста і мікрорайоном Дубове.

 

Нині працівниками спеціалізованої монтажно-експлуатаційної дільниці комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міської ради проводяться роботи із установлення відповідних дорожніх знаків, нанесення дорожньої розмітки, монтажу додаткових світлофорів та зміни режимів регулювання.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі