Суспільство

4 Березня, 2021 У Хмельницькому з’явилася можливість отримати обстеження ЕРХПГ

Тепер в Хмельницькій міській лікарні можна отримати обстеження ЕРХПГ (ендоскопічну ретроградну холангіопанкреатографію).

 

Це діагностичний метод обстеження жовчних проток і протоки підшлункової залози. Процедура включає в собі дві методики: ендоскопічну та рентгенологічну. Для доступу до жовчних шляхів та протоки підшлункової залози використовують ендоскоп. Ендоскоп вводиться в стравохід, шлунок та дванадцятипалу кишку. При цьому жодного дискомфорту та болю пацієнт не відчуває.

 

На сьогодні в міській лікарні є можливості та обладнання для виконання цієї сучасної методики. Наявність висококваліфікованого лікаря та персоналу дає можливість швидко та професійно допомогти кожному, хто цього потребує. Діагностика проводиться на базі ендоскопічного відділення міської лікарні.

 

ЕРХПГ – процедура, що дозволяє уникнути відкритого оперативного втручання та видалити камінці жовчних протоків без жодного розрізу, а також дає можливість пацієнту у день маніпуляції чи через добу бути виписаним зі стаціонару.

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі