Політика

28 Січня, 2022 У Кам’янці-Подільському депутати знову не зібрались сесію

Кам’янець-Подільський залишається без прийнятого бюджету на 2022 рік, адже вчергове депутати не змогли зібратись на сесію міської ради.
 
На засіданні зареєструвалось 11 депутатів (згодом додалось ще 2) – сесія не повноважна. На сесію було винесено затвердження низки програм  розвитку громади («Теплий дім», Громадський бюджет, програма сприяння роботі районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки щодо перевезення громадян, програма фінансової підтримки комунальних підприємств «Спецкомунтранс» і «Міськтепловоденергія» та ін.), земельні питання, рішення по яким вимагає суд, а головне – ухвалення бюджету.
 
 
 
 
 
 
За інформацією міської ради, бюджет заплановано в розмірі 939 млн грн. Із них майже 778 млн грн піде на виплату заробітних плат і оплату енергоносіїв. Решта – на поточні видатки. Без прийняття бюджету і затвердження річного звіту про виконання бюджету за минулий рік розподіл уже наявних 43 млн грн перехідних залишків неможливий.
 
Нагадаємо, 11 січня міський голова Михайло Посітко заявив, що звернеться до Верховної Ради з питанням щодо розпуску Кам’янець-Подільської міськради. За словами очільника міста, місцеві депутати саботують ухвалення бюджету на 2022 рік. Також у місті досі не обрадий секретар ради, не вирішена низка нагальних питань, які потребують затвердження депутатів.
 
Наступна сесія запланована на 10 лютого.
 
 
 
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі