Суспільство

21 Лютого, 2021 У Кам’янці-Подільському на 34 тис. грн оштрафували порушницю карантину

Кам`янець-Подільський міськрайонний суд оштрафував місцеву підприємницю на 34 тис. грн за порушення правил карантину. ФОП не припинила роботу літнього майданчика кафе та приймала відвідувачів у “карантин вихідного дня”.

 

Як сказано у постанові суду від 16 лютого, своїми діями підприємниця порушила вимоги п.п.4 п.15 Постанови КМУ №641 від 22 липня 2020 року із змінами і доповненнями.

 

У судове засідання, особа, яка притягується до адміністративної відповідальності, не з`явилась повторно; про місце і час розгляду справи судом повідомлена належним чином, однак причини своєї неявки суду не повідомила.

 

Суд дійшов висновків, що вина підприємниці підтверджується достатніми, належними та допустимими доказами по справі, зокрема, протоколом про адміністративне правопорушення, її письмовими поясненнями, диском з відеозаписом вчинення адміністративного правопорушення.

“Враховуючи характер скоєного адміністративного правопорушення, суспільну небезпеку вчиненого для оточуючих і можливих наслідків, що можуть загрожувати суспільству та окремим громадянам поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, а також те, що особа, навмисно уникаючи притягнення до адміністративної відповідальності, не усвідомила суспільну небезпеку свого діяння, враховуючи її сімейний стан, майнове становище, статус фізичної особи-підприємця, суд вважає за можливе застосувати до неї стягнення у вигляді штрафу в межах санкції ч.1 ст.44-3 КУпАП“, – сказано у рішенні суду.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі