Суспільство

28 Січня, 2021 У Кам’янець-Подільській громаді удосконалюють маршрути громадського транспорту

У Кам’янець-Подільській міській раді повідомили про тестування нового маршруту громадського транспорту, який з’єднає місто та сусіднє селище Довжок. 
 
Раніше перевезення із Довжка здійснювали автобуси приміського сполучення, що підпорядковувалися районній державній адміністрації. Однак вони перестали курсувати, що спричинило незручності для мешканців Довжка.
 
“Враховуючи численні звернення мешканців Довжка, вже з понеділка, 1 лютого, буде здійснюватися технологічна накатка маршрутів №9 (від зупинки «Сад») та №9-А (від «Унявко») з назвою «Довжок – районна лікарня»”, – сказано у повідомленні міськради.
 
Крім того, для підсилення пасажирського сполучення Довжка, з 1 лютого до зупинки «Сад» буде продовжено маршрут комунального автобуса №23 «Підзамче – м-н Жовтневий». Тому дещо зміниться схема його руху. А саме: Жванецьке шосе – с. Довжок («Сад») – вул.Шкільна – Оринінське шосе – далі по маршруту.
 

Також повідомляється, що для накатки нових маршрутів на роботу запрошуються водії з відповідною категорією. При здійсненні накатки можливі зміни як до кількісного складу автобусів, так і до схеми руху.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі