12 Липня, 2021 У Кам`янець-Подільському районі виявили тіло молодика
10 липня о 19:19 До Служби «101» надійшло повідомлення про те, що під час купання в р. Дністер в с. Слобідка Малиновецька, ймовірно, потонув 22-річний парубок.
За викликом до місця події було направлено водолазів Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС Хмельниччини. 11 липня о 10:20 бійці за допомогою рятувального спорядження дістали тіло загиблого 22-річного чоловіка з води та передали його працівникам правоохоронних органів. Причина та обставини трагічного випадку наразі з’ясовуються.
Шановні жителі та гості Кам`янеччини! Служба порятунку наголошує на необхідності дотримання правил безпечного відпочинку на водоймах. Не втрачайте пильності та не нехтуйте власною безпекою, адже наслідки можуть бути трагічними.
За інформацією Кам`янець-Подільського районного управління ГУ ДСНС України у Хмельницькій області
- У Хмельницькому планують створити Раду внутрішньо переміщених осіб
- 1 лютого на Хмельниччині діятиме оптимізований графік відключень електроенергії
- Рятувальники Хмельниччини зустріли черговий евакуаційний потяг з Херсону (фото)
- У Хмельницькій області оновили графік відключень електроенергії на тиждень
- Хмельницькі поліцейські привезли з Харківщини врятованого від голодної смерті дворового собаку