Суспільство

7 Травня, 2021 У поминальну неділю у Хмельницькому працюватимуть додаткові автобусні маршрути

У поминальну неділю, яка цьогоріч припадає на 9 травня, з 9.00 до 14.00, працюватимуть додаткові автобусні маршрути.

 

Управлінням транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради спільно з автомобільними перевізниками заплановано організувати пасажирські перевезення наступним чином:

 

1) від кінцевої зупинки «Вул. Довженка» (напрямок руху з міста) до кладовища у мікрорайоні Ракове курсуватимуть 2 автобуси середньої місткості;

 

2) від зупинки громадського транспорту «Завод «Катіон» до кладовища «Шаровечка» курсуватимуть 8 автобусів середньої та великої місткості.

 

Нагадуємо, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із внесеними змінами), всі перевезення здійснюються за умови наявності у пасажирів засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно та з дотриманням відповідних санітарних і протиепідемічних заходів, в межах кількості місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб.

 

Оплата вартості проїзду здійснюється відповідно до тарифу, встановленого рішенням виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 23.08.2018 № 666 «Про встановлення тарифів на транспортні послуги по перевезенню пасажирів в місті Хмельницькому у міському пасажирському транспорті загального користування» (із внесеними змінами) – 5 грн. за одну поїздку.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі