Суспільство

28 Травня, 2021 У п’яти дитсадках Хмельницького організують групи для півторарічних малюків

У новому навчальному році у дитсадки Хмельницького прийматимуть дітей з півторарічного віку. Про такі наміри розповіла сайту «Є» директорка Департаменту освіти та науки міської громади Надія Балабуст. 

 

З вересня новації запровадять у дитсадках №6 «Колобок», №11 «Золота рибка», №40 «Сонечко», №45 «Ялинка», №49 «Дюймовочка».

«Є можливість відкрити групи саме у цих садочках, оскільки там не так багато дітей, як в деяких інших мікрорайонах. Ми плануємо їх відкрити в різних частинах міста, щоб максимально забезпечити потребу батьків, – пояснює вона. – Ми не змогли цього року таку групу відкрити на Озерній чи Виставці через наповненість садочків. Але плануємо це зробити там з 2022-2023 навчального року. Тоді на Виставці додатково запрацює ще один навчальний заклад».

Наразі у дошкільних закладах триває підготовчий період. У дитсадках прораховують, що потрібно для забезпечення належних умов: матеріально-технічне забезпечення, дотримання-санітарно-гігієнічних вимог. Планується, що групах буде не більше 15 дітей.

 

Зараховуватимуть малюків, як зазвичай, відповідно до електронної черги та за заявою батьків. Наразі реєстрація не почалася

 

Протягом наступного навчального року освітяни моніторитимуть, як відвідують малюки освітні заклади та скільки батьків звертаються із такою потребою, та вирішуватимуть чи буде доцільність відкривати аналогічні вікові групи в інших дитсадках міста.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі