Суспільство

14 Січня, 2022 У рекреаційному центрі поблизу Хмельницького з’явилась галокамера

У рекреаційному центрі сімейного типу по відновленню здоров’я дітей-інвалідів та інших груп населення з обмеженими можливостями «Берег надії», що знаходиться у селі Головчинці Летичівського району Хмельницької області, з’явилась галокамера, тобто соляна кімната.

 

«Соляну кімнату» у приміщенні Центру облаштовано у грудні минулого року. Мікропроект «Соляна кімната на базі РЦ «Берег надії» у 2021 році став переможцем конкурсу Програми «Громадські ініціативи» Хмельницької міської територіальної громади. Автор мікропроекту – ГО «Хмельницька міська спілка ветеранів Афганістану». На реалізацію мікропроекту витратили 239,3 тис. грн (бюджет громади становить 199,3 тис. грн, власний внесок – 40 тис. грн).

Галокамера – це кімната, периметир якої повністю вкрито шарами солі. Сольовий аерозоль виробляє галогенератор. Для відчуття спокою та досягнення душевної рівноваги встановлено акустичну систему, м’яке світлодіодне освітлення та декоративний камін.

 

Соляна кімната корисна для здоров’я, зокрема для лікування та профілактики захворювань дихальної системи, ЛОР-органів, проходження відновлювальної терапії задля полегшення «постковідного синдрому», зміцнення імунітету та підвищення психофізичного рівня здоров’я дітей і дорослих з інвалідністю та з груп ризику. Перебування в такому середовищі сприяє насиченню клітин корисними іонами, що приводить до відновлення функції легенів, а мікрофлора дихальних шляхів очищується від пилу і шкідливих бактерій.

 

Переваги і корисний вплив на людей нового лікувально-профілактичного методу «Галотерапії» уже встигли оцінити відвідувачі соляної кімнати, які відпочивали у рекреаційному центрі.

 

Нагадаємо, Центр безкоштовно працює для таких категорій населення:

– учасники АТО та члени їх сімей;

– діти та інші особи з обмеженими можливостями;

– тимчасово-вимушені переселенці.

 

Рекреаційний центр «Берег надії» надає такі послуги:

– проживання в комфортабельних 2-х, 3-х та 4-х містних кімнатах;

– 4-х разове харчування, споживання кисневих коктейлів, фіто-чаїв;

– відпочинок на природі, вело прогулянки, сеанси іпотерапії, екскурсії;

– профілактичний масаж, заняття в тренажерному залі; бждолотерапія;

– приємне проведення дозвілля, командні ігри, концерти, екскурсії, масові заходи, змагання, святкові заходи.

 

Інші охочу також можуть скористатися послугами Центру але сплативши кошти. Для отримання послуг Центру Вам необхідно звернутись в Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради.

 

Читайте також: На Хмельниччині землі ландшафтного парку визначили як сільськогосподарські: втрутилась прокуратура

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі