Суспільство

25 Березня, 2021 У Шепетівській лікарні склалась критична ситуація навколо забезпечення киснем хворих на COVID-19

У КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» Хмельницької області складається напружена складна ситуація навколо забезпечення киснем хворих на коронавірусну інфекцію.

 

Виробники та постачальники кисню не в змозі забезпечити потреби лікарні, через значну динаміку захворюваності у Західній Україні в цілому. Тому було підготовлено звернення до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з проханням винести питання на засідання Уряду щодо виділення коштів на закупівлю кисневої станції для Шепетівської територіальної громади відповідно до потреб КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня».

 

«Сьогодні на VII сесії міської ради обговорив з депутатським корпусом пропозицію звернутися до Кабінету Міністрів України, щодо виділення фінансування на обладнання кисневої станції. Через перенавантаження постачальників кисню, вони не в змозі здійснювати вчасні поставки до КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня». Забезпечення киснем в балонах власними силами не розв’язує проблеми. Кожному кисневозалежному хворому на добу потрібно 2 балони кисню, а у нас на сьогодні таких 58 осіб, коли динаміка росту кількості хворих щодня збільшується у геометричній прогресії. Депутатський корпус проголосував за направлення звернення. Тепер сподіваюся на підтримку Уряду у цьому питанні!», — коментує міський голова Віталій Бузиль.

 

Нагадаємо, КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» є опорним закладом у боротьбі із Covid-19, який має укладений договір із Національною службою здоров’я України на надання медичної допомоги для лікування коронавірусної хвороби (COVID-19).

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі