Суспільство

9 Квітня, 2021 У Славуті пенсіонери можуть викликати комунального “майстра на годину”

Послуга «натуральної допомоги» або виклик «майстер на годину» у Славуті здійснюється вже більше місяця. За цей час комунальники обримали більше 10 заявок від славутчан, які потребують допомоги спеціаліста у дрібному побутововому ремонті в помешканні та на присадибній ділянці.
 
Послугу надає комунальна установа «Славутський територіальний центр соціального обслуговування» для громадян міста, які обслуговуються комунальною установою, а саме:
 • самотнім пенсіонерам,
 • особам з інвалідністю I-II групи, які потребують сторонньої допомоги,
 • сім’ям загиблих учасників Антитерористичних операцій, учасників ООС.
“Однією з головних проблем наших підопічних є не досить благополучні умови для життя. Брак коштів не дозволяє викликати майстрів, а фізична слабкість чи відсутність потрібних навичок унеможливлює робити ремонт самотужки. Саме в таких ситуаціях на допомогу і приходить «Майстер на годину», послуги якого безкоштовно надаються потребуючим з уразливих верст населення”, – говорить завідувачка відділення денного перебування та адресної допомоги Наталія Юрчук.
 
Робота «Майстра на годину» включатиме дрібний ремонт меблів, налагодження техніки, ремонт кранів, налагодження сантехніки, перенесення важких вантажів. Майстер повісить карниз, люстру, полагодить розетку. На присадибній ділянці допоможе прибрати у дворі, розчистити подвір’я від снігу, зрізати гілля дерев, відремонтувати ринву, нарубати дрова.
 
За заявками підопічних будуть надаватися разові послуги перукаря за викликом по місцю проживання, так як у нас є громадяни, які неспроможні вийти з домівки за станом здоров’я.
 
У разі виникнення ситуацій, де потрібна допомога спеціаліста більш вузького профілю, буде надана інформація та допомога по виклику саме такого спеціаліста з інших установ.
 
Послуги майстра на годину будуть актуальними при виникненні будь-яких побутових проблем.
 
Щоб отримати таку послугу необхідно звертатися за адресою: вул. Ярослава Мудрого, буд. 47, м. Славута або за телефоном у Славуті 7-17-06, 7-33-54.
ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі