Суспільство

16 Червня, 2021 Уряд шукає кошти для виплати славутським медикам

Комунальне підприємство «Славутська міська лікарня ім. Ф.М. Михайлова» – опорний заклад для надання допомоги коронавірусним хворим регіону. Нещодавно Штаб з ліквідації наслідків НС на території Славутської міської територіальної громади звернувся до Прем’єр-міністра України та голови Хмельницької обласної державної адміністрації щодо невиплати заробленої за квітень доплати за лікування коронавірусних хворих.

 

За інформацією Славутського МВК, вчора, під час телефонної розмови зі міським головою Василем Сидором, в.о. голови Національної служби здоров’я України Андрій Віленський повідомив про те, як вирішується ситуація, що склалася у зв’язку із невиплатою доплат медичному персоналу Славутської міської лікарні, задіяних у лікуванні хворих на COVID-19.

 

Як стверджує Андрій Віленський, після особистої зустрічі зі славутськими медиками та керівництвом міста, обговорив це питання на рівні Міністерства охорони здоров’я України та Прем’єр-міністра України, зокрема, яким було надано доручення щодо пошуку додаткових коштів для подальшої грошової компенсації медичним працівникам за виконану роботу. Наразі очікують на прийняття відповідної Постанови уряду.

“Маємо надію, що це важливе питання буде вирішено позитивно і наші медичні працівники отримають кошти за квітень”, – підсумував очільник Славути. 

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі