Суспільство

15 Червня, 2022 В РФ оприлюднили карту повної окупації України з округами (фото)

Російські військові злочинці показали справжню мету війни – повна окупація України. 

 

На Економічному форумі у російському Санкт-Петербурзі показали схему адміністративно-територіального розчленування України у разі її окупації, інформує УНІАН.

 

Карту з поділом України оприлюднив російський пропагандист Олександр Коц.

 

 

Кремлівський рупор заявив, що це карта розчленування “колишньої України”. Схема розрахована на “перехідний період” – 3-5 років.

Карта свідчить про те, що окупанти розмріялися про поділ України на так звані округи. П

 

ід номером 1 фігурує так званий “Західний територіальний округ” у складі восьми областей (Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька) з центром у місті Хмельницький.

 

Під номером 2 фігурує так званий “Центральний територіальний округ” у складі теж восьми областей (Вінницька, Житомирська, Київська, Полтавська, Сумська, Харківська, Черкаська, Чернігівська) з центром у місті Київ. Інших округів на фото не видно.

 

Коментуючи цю карту, український політолог Олексій Голубуцький запропонував надіслати її політикам з тих країн, які пропонують Україні “примиритися з РФ”.

 

“Ця схема чітко й однозначно свідчить, що буде, якщо Росію не знешкодити, якщо Україна не здобуде перемогу”, – написав Голобуцький.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі