Суспільство

6 Квітня, 2021 Від 8 квітня у Хмельницькому вводять додаткові карантинні обмеження

Сьогодні, 6 квітня, на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалено рішення прийняти до виконання пункт 1 протоколу № 7 позачергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС облдержадміністрації від 05 квітня 2021 року щодо заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території області.

 

У зв᾽язку із цим вирішено:

 • Керівникам непродовольчих ринків забезпечити доступ підприємців до робочих місць для здійснення адресної доставки замовлень, відправки онлайн-замовлень та на виніс.
 • Суб’єктам господарювання, розташованих на непродовольчих ринках, здійснювати діяльність шляхом застосування адресної доставки замовлень, відправки онлайн-замовлень та на виніс.
 • Заборонити суб’єктам господарювання, яким дозволено продовжувати діяльність в умовах обмежень, приймання відвідувачів з розрахунку більше однієї особи на 10 кв. метрів загальної площі.
 • Управлінню транспорту та зв’язку організувати з 08 квітня 2021 року спеціальні перевезення на тролейбусних та міських/приміських автобусних маршрутах загального користування (які курсують в межах Хмельницької міської територіальної громади), за умови наявності під час таких перевезень у пасажирів засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно та з дотриманням відповідних санітарних і протиепідемічних заходів, в межах кількості місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб.
 • Перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів, забезпечити на період дії установленого на території Хмельницької міської територіальної громади карантину:

1) пільгові перевезення пенсіонерів за віком, в робочі дні – починаючи з 10:00 год. до 16:00 год., у вихідні та святкові дні – без часових обмежень;

2) спеціальні перевезення здійснювати щоденно, транспортні засоби (тролейбус/автобус) обладнати табличками «Спеціальні перевезення».

 • Рекомендувати підприємствам, установам, організаціям максимально перейти на дистанційну форму роботи, окрім підприємств критичної інфраструктури.
 • Обмежити на території Хмельницької міської територіальної громади прийом громадян структурними підрозділами, виконавчими органами та комунальними підприємствами міської ради, крім надання невідкладних послуг населенню.

Термін дії вказаних обмежень – від 8 до 18 квітня 2021 року.

 

Протоколи засідань комісії ТЕБ і НС № 2 від 18 березня 2021 року, розділ 3 протоколу № 3 від 26 березня 2021 року та протокол № 4 від 02 квітня 2021 року скасовано.

 

Протокол № 5 позачергового засідання комісії виконкому Хмельницької міської ради з питань

техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 06 квітня 2021 року.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі