Суспільство

29 Жовтня, 2020 Відновлення навчального процесу на Хмельниччині: що кажуть чиновники

Учора на брифінгу щодо ситуації в області з протидією COVID-19  перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш поставив під сумнів відновлення традиційного навчального процесу в окремих районах області.

 

“Незважаючи на те, що загальноосвітні навчальні заклади переважно не проводять  навчання у зв’язку з канікулами, продовжують виявляти захворювання на COVID-19 у вчителів та учнів. Наразі зареєстровано 481 випадок (+15 за минулу добу) у працівників шкіл та 129 випадків (+8 за добу) – в учнів”, – сказано у повідомленні облдержадміністрації.

 

Питання щодо того, яким чином буде організований навчальний процес після завершення канікул наразі залишається відкритим.

 

Відповідно до останнього рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС, навчальні заклади можуть продовжити працювати в звичайному режимі, однак в залежності від епідемічної ситуації воно може бути переглянуте наприкінці тижня. Департамент освіти і науки ОДА готує рекомендації для органів місцевого самоврядування тих територій, які віднесені до “червоного” рівня епідемічної небезпеки, щодо переходу на дистанційну форму навчання, однак поки що остаточне рішення може прийматися органом місцевого самоврядування.

 

Нагадаємо, до територій з “червоним” рівнем епідемічної безпеки віднесли: міста Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Нетішин, Славута та Шепетівка, а також Волочиський, Городоцький, Дунаєвецький, Кам’янець-Подільський, Красилівський, Летичівський, Старосинявський, Теофіпольський та Ярмолинецький райони.

 


Такий епідемічний рівень діятиме 14 днів, тобто до 09 листопада.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі