Суспільство

6 Лютого, 2022 Як виглядав Буковель двадцять років тому. ФОТО

Буковель – один із найпопулярніших гірськолижних курортів України, який вдосконалюється з кожним роком. Але ще 20 років тому тут не було майже нічого.

 

Про це пише 24 канал.

 

У мережі рідко з’являлися фото будівництва Буковелю, але все ж вдалося знайти архівні фото, на яких видно, як споруджувався головний український курорт, що сьогодні ставлять в один ряд з європейськими.

 

Історія курорту

 

У 2000 році дві приватні компанії уклали угоду про створення цілорічного рекреаційного комплексу. Стартові роботи по запуску першої канатної дороги на північному схилі гори Буковель були проведені в кінці 2001 року. Це був підіймач, який в довжину сягав 691 метр.

 

 

В той самий час розроблялися варіанти розміщення парно-крісельної канатної дороги на північно-західному схилі гори. Проєкт втілили у вересні – жовтні 2002-го у вигляді канатної дороги довжиною 1000 метрів.

 

 

Другий схил – трасу 2А та двокрісельний підіймач відкрили у 2003 році, а наступного року запрацювала траса 7А, на якій був розміщений бугельний підіймач. Тоді ж було розпочато підготовку до створення гірськолижної арени.

 

 

Вже 2012 року Буковель був визнаний гірськолижним курортом, який найшвидше розвивається у світі.

 

 

Варто зазначити, Буковель – найбільший гірськолижний курорт України, частка якого належить державі. Розташований біля підніжжя гори Буковель на висоті 920 метрів над рівнем моря. Зимовий сезон може тривати з листопада до квітня.

 

Фото: Фейсбук Віталія Грушевського

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі