Суспільство

3 Вересня, 2021 За порядком у Нетішині стежать понад два десятки відеокамер

У Нетішині запрацювала сучасна комплексна система відеоспостереження.

 

Вона включає  6 камер аналітики, які дозволяють розпізнавання номерних знаків автомобілів, включно з маркою, моделлю та кольором, незалежно від часу доби та 20 сучасних оглядових відеокамер.

 

Аналітичні камери встановлені на виїздах (в’їздах), а оглядові – на території міста. Окрім цього, після відповідної повірки та тестування інтегровані в систему відеоспостереження камери, які раніше були встановлені в місті. Відтепер під відеонаглядом всі 4 загальноосвітні школи міста. Про це повідомили у міськраді.

Система відеоспостереження є власністю територіальної громади, її сервісне обладнання встановлено в будівлі виконавчого комітету. Оперативний доступ до системи матиме і відділ поліцейської діяльності №1 Шепетівського РУП.

 

На реалізацію цього заходу з місцевого бюджету було виділено 1 млн. 400 тис. грн на 2 роки. Також нині підрядником розпочато роботу щодо встановлення системи відеоспостереження в «Диво парку».

 

У перспективі систему відеонагляду буде збільшено. Нею буде охоплена вся територія міської територіальної громади. Долучились до єдиної системи відеонагляду можуть ОСББ, підприємства, установи, організації, товариства і т. ін., встановивши на своїх територіях відповідні камери. 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі