Суспільство

23 Лютого, 2021 Залізничний вокзал Хмельницького оновлять до європейських стандартів

Хмельницький залізничний вокзал – один з семи в Україні, які модернізують у рамках проєкту високошвидкісного залізничного сполучення в Україні.

 

Про це повідомив у Telegram міністр інфраструктури Владислав Криклій, посилаючись на анонс проєкту під час форуму «Україна 30 «Інфраструктура».

 

За його словами, до 2030 року звичними стануть подорожі залізницею зі швидкість 350 кілометрів на годину. Загальна довжина колій, яку планується збудувати для високошвидкісного залізничного руху на території України, – близько 2 000 кілометрів. Це – десята частина довжини головних колій, які існують в країні зараз.

«Будуть модернізовані під високошвидкісний рух станції Києва, Одеси, Львова, Вінниці, Хмельницького, Тернополя та Білої Церкви, а «з вітерцем» можна буде проїхатись такими напрямками: Київ – Львів – Держкордон; Київ – Одеса; Київ – Харків; Київ – Дніпро – Запоріжжя», – зауважив урядовець.

Читайте також: Залізничні вокзали семи українських  міст передадуть у концесію і вони стануть торговими центрами. В цьому списку є і Хмельницький вокзал.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі