Суспільство

24 Липня, 2021 Заступники міського голови Хмельницького три дні працюватимуть із запитами громадян

У вівторок, середу та четвер жителі Хмельницької громади зможуть поспілкуватися із заступнирками міського голови.

 

У вівторок, 27 липня, від 11.00 до 12.00 працюватиме пряма телефонна лінія «Міська влада відповідає». На звернення хмельничан відповість заступник міського голови Примуш Роман Борисович, який курує напрямок охорони здоров’я, економіки, торгівлі, інвестицій тощо. Номер телефону прямої лінії «Міська влада відповідає»: (0382) 76-48-88.

 

У середу, 28 липня, від 15-00  до 17:00 в приміщенні Будинкоуправління №2 (вул. Майборського, 11) відбудеться виїзний прийом з особистих питань мешканців мікрорайону Ракове. Прийом проведе заступник міського голови Новачок Василь Пилипович. 

На прийом рекомендуємо приходити із письмовими зверненнями, в яких чітко викласти суть порушеного питання. Під час прийому громадян просять дотримуватися соціальної дистанції та бути в масці.

 

В четвер, 29 липня, від 11.00 до 12.00 відбудеться онлайн-спілкування з жителями міської територіальної громади за участю заступника міського голови Кривака Михайла Михайловича, який курує сфери освіти, соціального захисту, молоді та спорту.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі