Суспільство

13 Травня, 2021 Жінки Хмельницької області об’єднуються задля розвитку громад

Допомогти розвитку територіальних громад області поставили за мету громадські активістки Хмельниччини.

 

Представниці громадського сектору розпочинають проєкт  “Жіночий рух Хмельниччини”, метою якого є створення та об’єднання  жіночих громадських організацій та ініціативних груп в коаліцію, пише “Поділля News“.

 «В час децентралізації є необхідність об’єднати активних  жінок, лідерок, зробити спільноту особистостей для того, щоб покращити життя громад», – розповідає представниця ГО «На-дія» Наталія Нянчук.

Створення коаліції жіночих громадських організацій та ініціативних груп “Жіночий рух Хмельниччини” охопить 10 територіальних громад Хмельницької області. Організаторки планують особливо підтримати сільських мешканок із найвіддаленіших куточків краю.

 

За словами Вікторії Пархомець, координаторки ГО «Жіночий хаб», протягом проєкту проводитимуться навчання, обмін досвідом, розробки та впровадження спільних адвокаційних кампаній, жінок навчать шукати фонди, писати гранти та залучати додаткові кошти для реалізації локальних проєктів. Підсумковим результатом буде створення альманаху про жінок, які долучились до проєкту та організували якісні зміни у громадах.

 

Наразі до проєкту долучились близько 15 громадських організацій та декілька ініціативних груп.

 

Голова ГО «Подільський центр «Гендерна Рада» Тетяна Баєва стверджує, що об’єднавшись у коаліцію, жінки стануть більш видимими, що сприятиме розвитку жіночого руху на Хмельниччині.

 

Уже наступного тижня організаторки планують провести зустрічі з активними жінками Дунаєвець та Кам’янця-Подільського.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі