Суспільство

5 Травня, 2021 Жителі Хмельницького можуть проголосувати за маму та жінку року

У Хмельницькому розпочалось голосування за маму та жінку року. Проєкт на підтримку матусь стартував у місті втретє.

 

Премія «Мама року Хмельниччини 2021» — це соціальний проєкт, спрямований на ідентифікацію жінок-матерів, які мають активну життєву позицію, ведуть соціальну роботу, вдало поєднують кар’єру зі своїми обов’язками матері та дружини, виховують соціалізованих дітей і займаються їх розвитком.
 

Жінок обиратимуть за фото та життєвими історіями успіху та боротьби. Переможців щорічної премії, організованої громадською організацією «Бути жінкою», визначатимуть у номінаціях:

 
«Жінка року» — жінка, яка успішно поєднує кар’єру та сім’ю. Має активну життєву позицію, веде громадську чи благодійну діяльність.
 
«Мама року» — багатодітна мама з активною життєвою позицією, обдарованими дітками, яка є прикладом материнства та натхнення.
 
«Жінка — хоробре серце» — мама, що виховує дітей з особливими потребами, або сама перебуває в певному статусі, має активну життєву позицію та надихає своїм прикладом інших.
 
«Мама блогер» — жінка-мама, яка веде свій блог, де викладає корисну інформацію щодо виховання, навчання і розвитку власних дітей, та є позитивним прикладом для інших матерів.
 

Висувати кандидатури на участь у премії могли близькі, рідні, сусіди, колеги чи будь-хто, хто міг написати життєву історію жінки та надіслати її організаторам.

 

Обиратимуть переможниць шляхом голосування на сторінці організації «Бути жінкою» у Фейсбук.  Голосування триватиме до 15 травня. Фінал та нагородження переможниць і номінанток відбудеться 22 травня.

 

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі