Україна

19 Травня, 2021 Кабінет міністрів більше не регулюватиме ціни на газ для теплокомуненерго

Уряд не продовжуватиме дію покладання спеціальних зобов’язань на ринку газу для підприємств теплокомуненерго. Постанова уряду припиняє дію завтра, 20 травня.

 

Про це на засіданні Уряду повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Уряд більше не регулює ціни на газ для теплокомуненерго. І, відповідно, не зобов’язує “Нафтогаз” продавати блакитне паливо для них за фіксованою ціною”, – наголосив Шмигаль.

Очільник Уряду зауважив, що це ще один важливий крок до створення повноцінного ринку газу, який нарешті дасть можливість місцевій владі взяти відповідальність перед людьми за тарифи на тепло та гарячу воду.

Неефективність менеджерів комунальних підприємств більше не буде покриватися фіксованою ціною на газ. Тепер всі ТКЕ, більшість з яких належить місцевій владі, будуть укладати контракти із газопостачальними компаніями самостійно”, – додав прем’єр.

Шмигаль також доручив Мінрегіону та Міненергетики протягом трьох тижнів виконати всі положення меморандуму між Урядом та мерами українських міст. Міністерства мають надати пропозиції щодо законопроєкту про погашення заборгованості за різницю в тарифах перед ТКЕ.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі