Україна

29 Січня, 2021 Кабмін затвердив постанову про доступну іпотеку в межах 7% річних

Кабінет Міністрів України на засіданні в середу затвердив постанову про здешевлення вартості іпотечних кредитів.

 

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента України.

 

“Постанова “Деякі питання забезпечення функціонування Фонду розвитку підприємництва з метою здешевлення вартості іпотечних кредитів”, яку уряд затвердив сьогодні на виконання завдання Президента, передбачає, що Фонд здійснює компенсацію відсоткової ставки до рівня 7% річних за іпотечними кредитами, що надаються позичальникам на придбання житла, з метою здешевлення їхньої вартості. Компенсацію відсотків Фонд надає позичальникам, які отримали іпотеку у національній валюті в уповноваженому банку”, – пишуть у повідомленні.

 

Скористатися цією компенсацією зможуть і громадяни України, які прагнуть купити квартиру, і ті, хто хоче побудувати будинок самостійно.

 

При цьому в іпотеку не можна буде придбати житло, побудоване до 2015 року.

 

Програма зі здешевлення вартості іпотечних кредитів запрацює в рамках програми “Доступні кредити 5-7-9%”.

 

“Завдяки цій програмі іпотека стане доступнішою й більше родин, які потребують поліпшення житлових умов, зокрема молоді сім’ї, зможуть придбати нове помешкання. Крім того, іпотечне кредитування сприятиме розвитку економіки та створюватиме додаткові стимули для молодих українців залишатися жити й працювати на батьківщині”, – йдеться в повідомленні.

 

В Офісі додали, що цю постанову буде доопрацьовано в Міністерстві фінансів протягом двох днів і представлено на підпис прем’єр-міністру в п’ятницю, 29 січня.

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі