Україна

22 Травня, 2021 Турецька компанія будуватиме новий автобан в Україні

20 травня 2021 року Державне агентство автомобільних доріг України та турецька компанія ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» підписали Меморандум щодо підготовки пропозиції про здійснення державно-приватного партнерства в рамках проєкту будівництва та експлуатації автомобільної дороги за маршрутом Стрий — Мукачево.
 
Про це повідомляє пресслужба “Укравтодору” в Facebook.
 

Onur Taahhut Tasimacilik власним коштом здійснить підготовку пропозиції про здійснення державно-приватного партнерства. Зокрема, йдеться про розробку техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) реалізації проекту.

 

Як розповів голова “Укравтодору” Олександр Кубраков (який станом на 20 травня був призначений парламентом на посаду міністра інфраструктури), розвиток державно-приватного партнерства в дорожній галузі є одним напрямів, яке агентство зараз активно розвиває. Цього року вже був підписаний аналогічний меморандум із компанією “Автомагістраль-Південь”, який стосувався розробки ТЕО для маршруту Краковець – Броди – Рівне.

 

“Тепер ми плануємо ще один концесійний проєкт для маршруту Стрий – Мукачево з компанією ТОВ “ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ”, яка зарекомендувала себе як надійний підрядник Укравтодору в низці проектів”, – сказав Кубраков.

 

 

За даними “Укравтодору”, автобан буде проходити територіями Львівської та Закарпатської областей і слугуватиме альтернативою ділянці М-06 Київ – Чоп.

 

Цього року планується розробити проєктно-кошторисну документацію. Розробка техніко-економічного обґрунтування дозволить спроєктувати оптимальний маршрут, а також реалізувати проєкт з максимальним економічним ефектом для держави. Після цього розпочнуться тендерні процедури та будівництво дороги.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі