Україна

15 Березня, 2021 В Україні розширили “помаранчеву” зону карантину: що змінилося

Міністерство охорони здоров’я України розширило “помаранчеву” зону карантину. У зону ризику додали Чернігівську область.

 

Про це свідчать дані МОЗ.

 

Станом на 15 березня в “червоній” зоні карантину залишаються чотири області – Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська та Чернівецька.

 

“Помаранчева” зона тепер складається з 11 регіонів – Києва, Вінницької, Донецької, Київської, Львівської, Миколаївської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської областей.

 

Інші області залишаються в “жовтій” зоні: Волинська, Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Харківська та Херсонська області.

 

При цьому в 10 регіонах перевищена норма в 60 госпіталізацій пацієнтів з COVID-19 на 100 тисяч населення: у Києві (77,2), Вінницькій (122,7), Житомирській (96), Закарпатській (86,9), Івано-Франківській (123,4), Миколаївській (90,3), Тернопільській (60,6), Хмельницькій (73,4) та Чернівецькій (89,4) областях.

 

 

 

Відзначимо, в Україні з 24 лютого діє адаптивний карантин – усі регіони поділяють на “червону”, “помаранчеву”, “жовту” і “зелену” зони. У “червоних” зонах діють найбільш жорсткі карантинні обмеження. “Помаранчева” – є зоною ризику.

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі