Україна

30 Березня, 2021 Зеленський пропонує запровадити “паспорти вакцинації” для українців

Запровадження «паспортів вакцинації» обговорили на селекторній нараді щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби, яка відбулася під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

 

 

«Ці «паспорти» вже розробляються і країнами Європейського Союзу, і США, і Швейцарією, й Ізраїлем – тобто багатьма розвиненими країнами, які активно працюють над створенням колективного імунітету проти коронавірусу. Нам теж треба розробити свою систему відповідної «паспортизації», також для стримування поширення коронавірусної хвороби необхідно охопити 70% дорослого населення щепленнями проти COVID-19», – наголосив Президент.

 

Віце-прем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров пояснив, що МОЗ і Мінцифри від самого початку стежать за якістю даних у реєстрі вакцинованих. Це дасть змогу відображати «паспорти вакцинації», коли це буде необхідно.

 

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив на нараді, що на цей час в Україні 316 тис. 777 активних хворих на COVID-19. На першому місці за цим показником місто Київ, на другому – Одеська область, на третьому – Львівська.

 

«У «червоній» зоні сьогодні перебувають 10 областей і місто Київ. Херсонська область – єдина в «жовтій» зоні. Решта областей – у «помаранчевій». П’ятий тиждень поспіль фіксується зростання кількості госпіталізацій», – зазначив очільник уряду. За його словами, наразі завантажено 44 369 ліжок із 75 158.

 

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі