ВИБОРИ

10 Листопада, 2020 Хмельницька обласна та міська ради: хто з кандидатів стане депутатом (список)

Територіальні виборчі комісії завершують свою роботу.

Отож, хто має право отримати мандат депутата у Хмельницькій обласній та міській раді.

 

Хмельницька обласна рада: 

 

«Команда Симчишина»

  • Віктор Бурлик

  • Володимир Гончарук

  • Леся Герасимчук

  • Галина Мельник

  • Григорій Галкін

  • Богдан Попадюк

  • Анатолій Панчук

  • Юрій Смаль

  • Віктор Симчишин

  • Руслан Лещишин

  • Тетяна Калюжна

  • Артем Ромасюков

  • Галина Барабаш

 

«За Майбутнє»

  • Сергій Іващук

  • Артур Фрідман

  • Віолета Лабазюк

  • Віктор Чубар

  • Олена Лемещук

  • Сергій Слюсарчук

  • Михайло Сімашкевич

  • Сергій Лабазюк

  • Лілія Брухнова

  • Ігор Гай

  • Петро Лабазюк

  • Іван Гладуняк

  • Валентина Гладій

 

«Слуга народу»

  • Тетяна Крупа

  • Сергій Зозуля

  • Михайло Демчишен

  • Володимир Романюк

  • Оксана Бочкарьова

  • Яків Цуглевич

  • Володимир Присяжний

  • Сергій Мандзій

  • Андрій Козюра

  • Оксана Натальська

 

«За конкретні справи»

  • Світлана Павлишина

  • Віктор Лебединський

  • Неоніла Андрійчук

  • Уляна Ткаченко

  • Руслан Петльований

  • Олександр Герега

  • Вадим Лозовий

  • Інна Шоробура

  • Світлана Лукомська

  • Тетяна П’ятницька

 

«Європейська солідарність»

  • Михайло Пухкий

  • Володимир Ар’єв

  • Аліна Коваль

  • Валентин Соколюк

  • Олександр Співак

  • Галина Карнасевич

  • Руслан Скримський

 

«Батьківщина»

  • Михайло Бойко

  • Олександр Палій

  • Олег Лукашук

  • Сергій Яковлев

  • Олександр Розізнаний

  • Оксана Каденко

  • Наталія Кухарук

 

«Радикальна Партія Олега Ляшка»

  • Тетяна Зеленко

  • Олександр Дехтярук

  • Олександр Корнійчук

  • Олександр Тарасюк

 

До новообраної Хмельницької міської ради проходять:

 

“Команда Симчишина”:

  1. Віталій Діденко

  2. Юрій Решетнік

  3. Віталій Підгайчук

  4. Валентина Тимошенко

  5. Алла Войталюк

  6. Віктор Симчишин

  7. Микола Ваврищук

  8. Ярослав Каюк

  9. Сергій Болотніков

  10. Лілія Панчук

  11. Олена Мельникова

  12. Юрій Шелест

  13. Василь Новачок

  14. Юрій Вавринюк

  15. Ігор Галкін

  16. Валентина Гесаль

  17. Володимир Гончарук

  18. Слов’ян Воронецький

  19. Ігор Олійник

  20. Олег Яницький

  21. Анатолій Левчук

  22. Людмила Головко

  23. Анастасія Ярова

  24. Оксана Піддубна

  25. Анна Маєвська

  26. Наталія Зимак-Закутня

 

“Батьківщина”:

  1. Богдан Лукашук

  2. Олександр Скочеляс

  3. Віталій Худецький

  4. Олександр Кізляр

 

“За майбутнє”:

  1. Лабазюк Сергій

  2. Заганяч Катерина

  3. Костецький Сергій

  4. Коліщак Віталій

 

“Слуга народу”:

  1. Ящук Інна
  2. Ужва Роман

  3. Семенюк Олександр

  4. Туровець Юрій

 

“Європейська солідарність”:

  1. Золотухін Сергій

  2. Баранська Світлана

  3. Коваль Вікторія

  4. Василишин Олександр

 

Нагадаємо, Рекордні 86,94% підтримки отримав міський голова Деражні Андрій Ковпак

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
    Підписатися
    Сповістити про
    guest
    0 Коментарі
    Вбудовані Відгуки
    Переглянути всі коментарі