ВИБОРИ

17 Листопада, 2020 Перерахувати голоси – рішення суду щодо результатів виборів до Хмельницької райради

Хмельницький суд зобов’язав районну ТВК провести повторний перерахунок голосів з виборів депутатів Хмельницької районної ради, у межах територіальних округів №1 та №5. Про це повідомляють у Громадянській мережі ОПОРА.

 

Зазначається, що до Хмельницького окружного адміністративного суду звернувся кандидат у депутати Хмельницької районної ради та зазначив про розбіжності в сумах голосів виборців, які можна побачити в протоколах сільських, селищних та міських ТВК у межах двох територіальних округів.

 

“Кандидат від політичної партії “Команда Симчишина”, вказав, що сума голосів, які виборці віддали за партію “Опозиційна платформа – За життя” у територіальному виборчому окрузі №1 згідно з відомостями з протоколів декількох сільських ТВК, становить 1269. Натомість у протоколі Хмельницької районної ТВК записана цифра 1419″, – йдеться у повідомлені.

 

Як повідомила ОПОРІ голова ТВК, комісія визнала позов і не подаватиме апеляційну скаргу на рішення суду.

 

“Комісія не подаватиме апеляційної скарги на рішення суду, оскільки була допущена технічна помилка в електронному кабінеті. Опрацювавши дані в протоколах, ми дійсно виявили ось такі нюанси, які вплинули на результат, тому буде винесено уточнювальний протокол і все буде з’ясовано”, – зазначила голова ТВК.

ЧИТАЙ НАС У TELEGRAM
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі